Напередодні нового сезону
![](https://motoball.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/Bollene-300x243.png)
В Україні у розпалі повномасштабна війна, то ж про повноцінні офіційні змагання годі і мріяти. Але повторення минулого року, коли глядачи змогли вживу побачити декілька товариських матчів, виглядає цілком можливим.
В Україні у розпалі повномасштабна війна, то ж про повноцінні офіційні змагання годі і мріяти. Але повторення минулого року, коли глядачи змогли вживу побачити декілька товариських матчів, виглядає цілком можливим.