Мироненко
Жиденко
Радько (юніор, зіграв увесь 3 період)
Петренко (юніор, зіграв увесь 4 період)

Дружба виходила на гру вже гарантувавши золоті нагороди, але команда віднеслась до зустрічі серйозно, щоб порадувати місцевого вболівальника. У складі мачушан був відсутній Сергій Пузик, проте грав Олександр Кінаш, котрого не було на останніх матчах.
Нива нічого не змогла поставити діючому чемпіону. Вишняківці змогли зачепитись лише за перший період, в якому команди відіграли 0:0. У другому періоді Дружба трьома забитими голами фактично вирішила долю матчу, відзначились Сергій Жиденко, Алан Мироненко, Іван Таран.
Третій й четвертий період також пройшли при домінуванні господарів поля, Дружба забезпечивши у першій половині гри комфортний для себе рахунок, змогла трохи розслабитись, й навіть випускала гравців з юніорського складу. У 3 періоді грав Радько Микита, у 4 Петренко Владислав.
Нива не скористалась цією можливістю, й так й не змогла розмочити рахунок.
А господарі ще двічі змушували воротаря Ниви Сергія Олексенка діставати м’яч з воріт, у 3 періоді відзначився Сергій Жиденко, а у 4 крапку поставив Іван Таран.