Другий матч Чемпіонату України

25 травня закінчився 2 матч Чемпіонату України по мотоболу між командами Дружба( Мачухи)- Колос (Нові Санжари) з рахунком 1-0 на користь господарів ,гол приніс команді від штрафного удару Крючков який він зробив на останніх хвилинах 4 тайму .

Що цікаво, у складі Колоса був заявлений наддосвідчений Ігор Деменський, добре знайомий вознесенським уболівальникам. Та після першого ж вдалого сейву Ігор так і не піднявся із піску продовжувати гру через стару травму. Місце у воротах зайняв Валентин Білокінь, а Ігор, схоже, на цьому завершить мотобольну кар’єру. Одна незалікована травма, яка раз за разом дає про себе знати – це дуже серьозно.
Із іншого варто відзначити участь Віталія П’янова у складі Дружби. Погравши 3 гри на кубку за Восход, Віталій продовжив вистувати за команду із Мачух, де він грає на полі одну з провідних ролей, на відмуну від рідної команди.