Поділля-Мотор 1 : 5 Нива

4.08.2019
(Янішен; Пузик-3,Бойко Вол.,Безносик)

Відгук Вячеслава Грушковського і фото із фейсбуку
Хто як проводить вечір неділі, а я був на мотоболі. Черговий матч чемпіонату України з мотоболу, місцеве Поділля приймало чемпіона, Ниву з Вишняків. Матч на мій погляд вдався, глядачі побачили справжню боротьбу, без грубощів, за що велика подяка гостям. Досить часто у моїх дописах про мотобол можна зазначити, що Поділля розсипалось після якогось періоду гри, так саме було і тут. Але дуже приємно, що команду вистачило на три тайми, і перед початком четвертого, ми програвали лише 1:2. При тому, що боротьба у чемпіонаті досить запекла, і для Ниви було важливо робити гарну різницю м’ячів, і лише події у четвертому таймі, мотоболістів з Вишняків порадували, і то на мій погляд не у повній мірі, мабуть до гри вони планували виграти більш легко, і з більшою різницею. Не зовсім як на мене виправданою була ротація воротарів у Поділлі, яка і дозволила закінчити матч з рахунком 1:5 на користь гостей. Не кращий матч нині провів Владислав Мудрик, а от В’ячеслав Янішен молодець. Він примусив воротаря гостей Мусієнка, вилізти зі шкіри, і згадати, що по Дарвіну, людина такі вийшла з мавпи( так той настрибався) відверто, воротар гостей був кращим гравцем нинішнього матчу, я від нього цього не очікував. Зазначу, що Поділля мало проблеми з технікою, Новаковський провів лише половину першого тайму, а Денис останнім часом став основним гравцем команди. Богдан Заводовський, від’їздив матч з пробитим переднім колесом. Дмитро Дмитриченко та Вадим Касап, дуже чітко відіграли на штангах, і точно визначали момент коли треба виїжджати на перехоплення. Ярослав Кравчук, наш воротар, гра якого нині була майже бездоганною, а його напарник по воротах, Стас Руссу, не спромігся опанувати себе психологічно. Головний підсумок матчу як на мене, це не змогли фізично потягнути чотири тайми, але бій дали справжній.