Через карантинні заходи офіційні змагання у 2020 році не проводилися. Команди готувалися, було зіграно декілька товариських матчів на Полтавщині, але дозволу на проведення чемпіонату і Кубку так ніхто і не отримав.
Чемпіонат України 2020
![](https://motoball.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/Карантин.jpg)
Через карантинні заходи офіційні змагання у 2020 році не проводилися. Команди готувалися, було зіграно декілька товариських матчів на Полтавщині, але дозволу на проведення чемпіонату і Кубку так ніхто і не отримав.