8. Кондратенко Роман
10. Попов Олександр

Судді:
Геращенко Олег, Кулік Роман

Гра, яка проходила майже всі періоди за повної переваги господарів, закінчилася цілком очікуваною перемогою Дружби. Хоча, з самого початку матчу, на полі відбувалося щось неймовірне. Вячеслав Мусієнко, що перейшов із Вишняківської Ниву у Колос, творив дива у рамці воріт. А Вадим Контратенко блискуче реалізував 2 свої ледь не єдині шанси. 0:2, і тільки після цього Дружба почала забивати. Найкращий польовий гравець 2019 року зрівнює рахунок, і гра заспокоюється. П’янов перетримував м’яч, що було тільки на руку гостям, а потім ще й не реалізував пенальті. І лише за декілька хвилин до кінця матчу Іван Таран забив чистий гол, принісши абсолютно заслужену перемогу своїй команді. Пузік забивав з заїздом у воротарський майданчик, ще раз було порушення правил у нападі, купа пострілів у каркас воріт, але фортуна таки була на боці Дружби того вечора.