Мототрек у Росшошенцях буде знищено, футбол важливіший

Клуб «Полтава» планує побудувати новий футбольний стадіон на місці мотобольної арени у Розсошенцях.

Проект передбачає основний футбольний стадіон, зимовий манеж зі штучним покриттям та поле для тренувань. Окрім цього в існуючий будівлі облаштують роздягальні, суддівські кімнати, душові, тренажерні зали для команди, готелі для полтавських футболістів та для спортсменів-гостей

Президент СК «Полтава» та депутат Полтавської міськради Сергій Іващенко подав на розгляд Щербанівської сільради два прохання: надати дозвіл на виготовлення проектної документації на комплексну реконструкцію мототреку під футбольний стадіон; змінити цільове призначення земельної ділянки. Сергій Іващенко планує знищити мотобольну і створити потужну футбольну інфраструктуру.

На цей час СК «Полтава» викупила усе майно на цій земельній ділянці, тому ми і подали відповідні прохання. Попередньо ми спілкувалися із депутатами, звичайно, усі зацікавлені у створенні спортивних об’єктів та розвитку спорту, зокрема, дитячого. Проект передбачає реконструювати існуючу будівлю: на першому поверсі будуть роздягальні, душові, суддівські кімнати, на другому – приміщення клубу, на третьому – тренажери для членів клубу та готель, на четвертому – готель для команд, які приїжджатимуть до нас. Потім буде збудований футбольний стадіон на майже 10 тисяч місць. Поруч запланували збудувати зимовий манеж зі штучним покриттям, а також 2 тренувальних поля. Звичайно, передбачили місця для паркування автотранспорту (окремо для автобусів) та загальний благоустрій території. Усі норми УЄФА будуть дотримані.

Якщо сільрада дозволить, то територію вже незабаром загородимо та охоронятимемо. У поточному році розпочнемо реконструкцію будівлі та будівництво стадіону, зокрема, засіємо поле травою. У 2022 році плануємо вже відкрити будівлю клубу, стадіон із тимчасовою трибуною (паралельно буде будуватися основна). Того року команда вже буде грати на своєму полі.

Хочемо зробити акцент на розвитку дитячого спорту. Наприклад, там буде тренуватися дитячо-юнацька школа з футболу, працюватиме гурток з авіамодельного спорту, а також будуть діти, які поруч тренуються на картодромі. Взагалі наш меседж – комплектувати основу місцевими гравцями, щоб не залучати «легіонерів».

Залишити відповідь